לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. קופסאות מעוצבות

קופסאות מעוצבות - הפתרון המושלם לאריזה

אריזות עם דגש על קופסאות מעוצבות אפשר למצוא היום במבחר גדלים, צורות, צבעים וסגנונות. חברות האריזה המובילות מצעידות את ענף המתנות קדימה עם קופסאות מעוצבות ושאר פתרונות אריזה מרהיבים. האריזה הנכונה היא כזו שמבטיחה את הגעת המוצר ליעדו הסופי שלם ומוכן לשימוש עם יכולת לגרום לנמען לזנק אל האריזה ולפתוח אותה בהתלהבות כמו למשל קופסא לעוגה ,תמיד זה נראה יותר מרשים וטוב עם קופסא מהודרת ויפה.

איך בוחרים נכון קופסאות מעוצבות?

  1. מידה נכונה שתואמת את הגודל של המוצר
  2. התאמה בין המשקל של המוצר לבין פתרון האריזה
  3. בחירה בסגנון עיצוב שתואם את המוצר, המאורע וקהל היעד
  4. הגנה מלאה על הפריט מפני תלאות הדרך
  5. מחיר הוגן

משב רוח רענן בשגרת היום

תארו לעצמכם את הרגע בו שליח דופק על הדלת ומוסר לכם מתנה בקופסה מעוצבת. האריזה המושקעת מיד גורמת לכם לחשוב שמישהו השקיע בכם. זה בכלל לא משנה האם הפריטים בתוך הקופסה יקרים או מיוחדים, הקופסא המעוצבת הצליחה לייצור רושם ראשוני חיובי. עשו לעצמכם הרגל להשקיע בפתרונות אריזה מעוצבים וההצלחה לא תאחר להגיע. 


עקרון הערך המוסף

סוד ההצלחה של עסקים רבים הוא היכולת שלהם להעניק ללקוחות שלהם מעט יותר. הם שמים לב לפרטים הקטנים ומצליחים כך להעניק ללקוחות שלהם חוויה טובה יותר. ייתכן והמוצרים שהם מוכרים זהים לאלו שלכם ובכל זאת הם מצליחים למכור יותר במחירים גבוהים יותר. עקרון הערך המוסף בא לידי ביטוי ביכולת לזהות את הצורך של הלקוח ולהעניק לו תשומת לב. הלקוחות שלכם רוצים לדעת שיש לכם את הנכונות להשקיע בהם ועם קופסאות מעוצבות אתם מצליחים להעביר את כל המסרים הנכונים. 


אריזת מוצרים עם קופסאות מעוצבות מעניקה לכם תדמית של עסק מצליח שלא מתפשר על פחות מהטוב ביותר. ההשקעה שלכם במוצרי אריזה איכותיים מציגה אתכם כעסק בעל אמצעים שיש לו את האפשרות להשקיע בפתרונות האריזה החדישים והטובים ביותר. בתחום המכירות אין חכם כבעל ניסיון. ההשקעה שלכם באריזה מעוצבת למוצר תבוא לידי ביטוי בקידום תדמיתי ויותר לקוחות שבעי רצון. עם קופסאות מעוצבות המוצרים שלכם וגם אתם נראים טוב יותר.צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים