לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. פצפצים

פצפצים

המטרה העיקרית שלנו בכל אריזה היא בראש ובראשונה להגן על הפריט. האריזה משמשת גם למטרות דקורטיביות וגם הגנה למוצר מפני חבלות. עם יריעות פצפצים עשויות ניילון אנחנו מספקים שכבת הגנה רכה לפריטים שבירים. אריזה עם פצפצים מתווספת לרוב לאריזה נוספת כך שהפצפצים מגנים על המוצר בעוד אריזה נוספת משמשת מעטפת דקורטיבית. כולם מסכימים שאריזת מוצר בפצפצים אינה הדקורטיבית ביותר אך היא הכרחית להגנה על המוצר. 

בשביל מה צריך פצפצים?

אותן יריעות ניילון שכוללות בועות אוויר קטנות משמשות אותנו לאריזה מזה עשרות שנים. אין כל סיבה להחליף מוצר מנצח כאשר הוא מבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. אריזה עם פצפצים מספקת הגנה מיטבית למוצרים שבירים עשויים חרסינה או זכוכית וגם לפריטי אלקטרוניקה עדינים. העיטוף חיוני גם כשמדובר ברהיטים או כל פריט אחר שנרצה להבטיח שיגיע ליעדו תקין ושלם לחלוטין. האריזה הנכונה מספקת למוצר מעטפת הגנה ושומרת עליו מפני כל סוגי הפגיעות עד הגעתו לבית הלקוח. 

לנו כבעלי עסקים יש את החובה לבחור בשיטת האריזה הטובה ביותר. עלינו למצוא את הדרך להבטיח הגעה תקינה ומהירה של המוצר אל יעדו. אם הלקוח יקבל מוצר שבור או פגום הוא צפוי להתאכזב ולשלוח אל המוצר חזרה. פתרונות אריזה חכמים חוסכים לכם מראש את הטרחה ואת עגמת הנפש של הלקוח. 


איך עוטפים נכון מוצר עם פצפצים?

אריזה נכונה מתחילה בתכנון שמתייחס למאפיינים של המוצר ותואם את שיטת השילוח. יהיו הבדלים בין אריזת פריט קטן עשוי זכוכית לבין אריזה של פריט טקסטיל או מכשיר חשמלי. על מנת להגן על המוצר בצורה הטובה ביותר נעטוף אותו בכמה שכבות של יריעת פצפצים מכל הכיוונים. חשוב לוודא שעטיפת המגן לא תזוז ממקומה ותותיר חלקים מהפריט חשופים לפגיעה. כדאי להשתמש בכמות מספקת של חומרי אריזה ועטיפה. 


על האריזה להיות מסוגלת להגן על הפריט מפני נפילות וחבלות קלות. כדאי לזכור שחברות השליחויות מטפלות באלפי חבילות בו זמנית. מצב בו חבילה נופלת ממשטח המיון או נזרקת אל תא המטען ייתכן לחלוטין. תמיד כדאי להוסיף גם כיתוב "שביר" על גבי האריזה. צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים