לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. נייר עטיפה

נייר עטיפה - המפתח לאריזת מוצרים מושלמת

בעל עסק? אל תישאר מאחור, עלייך להתעדכן בפתרונות האריזה החדישים, להבין את החשיבות של נייר העטיפה ולדעת לבחור נכון במוצרי האריזה שמתאימים לעסק שלך. שליטה טובה במוצרי אריזה היא המפתח לניהול נכון של התקציב תוך מתן מענה מדויק ונכון לצרכים ולציפיות של הלקוח. הלקוחות שלכם מצפים מכם להיות מסוגלים להציע להם כמה פתרונות אריזה עם דגש על אריזת מוצרים למתנה. כך למשל, כאשר לקוח רוכש דרככם מתנה לחבר – הוא מצפה לקבל מכם את המוצר ארוז באריזת מתנה הולמת. 

 

שימושים של נייר עטיפה

נייר עטיפה משמשים גם לעיטוף של פריטים טרם אריזתם באריזה קשיחה וגם לעיטוף חיצוני של מתנות. בעלי עסק משתמשים בנייר עטיפה מספר פעמים ביום. הם עוטפים בעזרת הנייר מוצרים בהתאם לבקשת הלקוח. על העיצוב של נייר העטיפה להתאים לאופי של בית העסק ולמוצרים. בעבור חנויות צעצועים נמליץ על נייר עטיפה עם דוגמא של דובונים, ארנבים או בלונים. כאשר מדובר בנייר עטיפה שמיועד לחנות ספרים או לבני נשים נבחר בסגנון עיצוב בוגר וסולידי יותר. 

 

נייר עטיפה קשיח או דק?

הניסיון ילמד אתכם איזה נייר יהיה הנוח ביותר בעבורכם. ניירות עטיפה נהוג לרכוש בגליל גדול כאשר החיתוך של הנייר מתבצע במקום. צוות החנות נדרש להתאים את כמות הנייר לגודל של המוצר. ככל שהנייר יהיה יותר קשיח כך הוא יהיה עמיד יותר אך גם הרבה פחות גמיש. נייר עטיפה דק במראה שקוף משמש בעיקר לעיטוף פנימי של מוצרים ולא כפתרון עיטוף חיצוני. שימו לב שקיימת אפשרות להשתמש בניירות עטיפה עשויים נייר ממוחזר לשמירה על סביבה ירוקה. 

 

מדוע עלייך לדעת לבחור נכון פתרונות אריזה?

בעלי עסקים נדרשים להיות מסוגלים לארוז את כל סוגי המוצרים שהם מוכרים. בכל רגע נתון ייתכן ולקוח ייכנס אל החנות ויבקש מכם לארוז בעבורו פריט שביר או פריט גדול במיוחד. בכדי להיות מוכנים ולהיראות כמו מקצוענים – הקפידו להצטייד מראש בפתרונות אריזה עם דגש על נייר עטיפה מעוצב. תמיד כדאי להחזיק במחסן עוד גליל או שניים של נייר לעטיפה מהירה.

אצלנו ניתן גם להתאים את נייר העטיפה לשקיות נייר ולייצר התאמה יפה לעין.


צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים