1. דף הבית
  2. /
  3. מעטפות מרופדות

מעטפות מרופדות

בכל פעם בה אנחנו שולחים מוצר אל לקוח אנחנו אחראים לוודא שהמוצר אכן מגיע במצב תקין. אם המוצר נשבר בדרך הלקוח יצפה שאנחנו נחליף אותו באחד חדש. על מנת לחסוך לעצמנו וללקוח את עגמת הנפש נפעל לבחור באריזה מתאימה בעבור כל מוצר. הבחירה האולטימטיבית בעבור שילוח של כל סוגי המוצרים היא מעטפות מרופדות. בין אם אתם מבקשים לשלוח פריט שביר ובין אם מדובר במשלוח של ספרים – מעטפה מרופדת הכרחית להגנה על המוצר מפני תלאות הדרך. 


איך משתמשים במעטפות מרופדות?

חברות האריזה המובילות מציעות למכירה מעטפות מרופדות בכמה גדלים. בכדי להבטיח הגנה מלאה למוצר שלכם עליכם לבחור את המידה הנכונה. על המעטפה להכיל את המוצר כולו כך שהיא תיסגר בקלות. אם המוצר שלכם גדול יתכן ותתבקשו לבחור בפתרון אריזה אחר. לפני שמכניסים את המוצר אל המעטפה המרופדת כדאי לכתוב במקום הנכון את הכתובת של המוען ואת הכתובת של הנמען. הקפידו לציין במקום בולט גם את מספר הטלפון של הנמען. 

אם בחרתם במעטפה במידה נכונה, עטפתם את המוצר לפני הכנסתו אליה בנייר פצפצים והוספתם בהתאם לסוג המוצר גם אריזה בשקית אורגנזה – אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שעשיתם את כל הדרוש בכדי להבטיח את הגעת המוצר ליעדו בשלמותו. 


איפה כדאי לרכוש מעטפות מרופדות?

בעבר רשות הדואר נהגה להציע למכירה מעטפות מרופדות. כיום, חברות אריזה מציעות למכירה מעטפות בכל הגדלים ומכל הסוגים במחירים אטרקטיביים. אין סיבה שתשלמו יותר כאשר אפשר לרכוש אונליין את אותו המוצר בדיוק במחיר זול יותר. אחד היתרונות המשמעותיים של קניות אונליין הוא המשלוחים המהירים. אתם לא צריכים לצאת מהבית ולעמוד בתור בסניף הדואר רק בשביל לרכוש מעטפות מרופדות. מוצרי אריזה מכל הסוגים רוכשים דרך חברת אריזות. 


אלו שימושים יש למעטפות?

מעטפה מרופדת קטנה תשמש לשילוח של תכשיטים, תכשירי קוסמטיקה, חפצי נוי ושאר מתנות קטנות. מעטפות בגודל בינוני משמשות לשילוח של ספרים, מוצרי טקסטיל, אביזרי אופנה. אם אנכם בטוחים האם מעטפה מרופדת היא אכן פתרון האריזה הטוב ביותר בעבורכם – כדאי לפנות אל חברת אריזות ולהתייעץ עם הצוות. עם מבחר גדול של אריזות תמצאו בקלות את מה שאתם מחפשים.

מעטפות מרופדות הן מעטפות שאפשר לארוז בתוכן חפצים שבירים יותר ממה שבדרך כלל מכניסים למעטפה.

מעטפות בלדרות הן גם מעטפות מרופדות על מנת להגן על התכולה שבתוכן.

אצל חברת עדן אריזות תמצאו מבחר של מעטפות מרופדות שיתאימו בדיוק למה שאתם מחפשים.


צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טואול - בניית אתרים