לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. שקיות נייר כפתרון אריזה מודרני ואלגנטי

שקיות נייר כפתרון אריזה מודרני ואלגנטי

אם אתם מחפשים פתרון אריזה מהיר, נגיש וזול שיהיה גם נוח ומרשים – שקיות נייר הן בדיוק מה שאתם צריכים. כיום, שקיות נייר מחליפות בהצלחה את שקיות הניילון הפשוטות. השימוש בנייר איכותי הופך את השקית הפשוטה לכאורה לפתרון אריזה אלגנטי ומודרני. יותר ויותר בעלי עסקים מחליפים את שקיות הניילון בעסק בנייר.

יתרונות של שקיות נייר

המילה האחרונה בתחום השקיות שייכת למוצרי נייר. בעלי עסקים שמבקשים לעצמם תדמית של עסק מצליח מספקים ללקוחות שלהם בעיקר פתרונות אריזה עשויים נייר. חשוב לציין ששימוש בנייר חיוני לשמירה על סביבה ירוקה. הנייר מתכלה מהר יותר בהשוואה לפלסטיק כך שהחלפת שקיות הניילון בשקיות נייר מצמצמת את כמות הפסולת שמצטברת בכדור הארץ. 

שקית נייר היא פתרון אריזה מרשים שמעורר התרגשות. בכל פעם בה אנחנו נתקלים בשקית נייר מיד נרצה להציץ לתוכה ולדעת מה יש בה. בעלי עסקים שמשתמשים במארזי נייר מצליחים לקדם לעצמם את התדמית הנכונה ולמתג את עצמם כעסק מודרני, מבוסס ומצליח. הלקוחות יודעים ששקיות נייר הן שקיות יקרות בהשוואה לשקיות ניילון. בהתאם לכך, עסקים שמגישים מוצרים בשקיות נייר נתפסים כיציבים ויוקרתיים. אותם עסקים מצליחים כך לסגור מכירות גם במחירים גבוהים ממחיר השוק ולהרוויח יותר.

מתי שקיות נייר פחות מתאימות?

נצליח לקבוע מתי שימוש בשקיות נייר פחות מומלץ כאשר נסקור את התכונות של הנייר כחומר. כולנו יודעים שמפגש של נייר עם מים יסתיים בהתפוררות של הנייר. על כן, לא נארוז בתוך השקית פריטים שעלולים להפריש מים, שמן או כל נוזל אחר. אם מדובר באריזת מוצרי מזון חשוב לוודא שימוש באריזות פנימיות איכותיות. השימוש בנייר פחות מומלץ גם כאשר מדובר בפריטים כבדי משקל ופריטים בעלי טמפרטורה חריגה (חמים או קרים).


אחד המוצרים הנמכרים ביותר בענף האריזות הוא שקיות נייר. הסיבה לכך היא המענה המלא שהן מספקות. שקית נייר תהיה כמעט תמיד מרשימה ויפה יותר בהשוואה לשקית ניילון. הנייר האטום מעורר בנו סקרנות והתרגשות. רוב האנשים שומרים את השקיות המעוצבות ועושים בהן שימוש חוזר.

שקיות נייר צבעוניות בגדלים שונים

צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים