1. דף הבית
  2. /
  3. שונות
  4. /
  5. תנאי משלוח
  6. /
  7. קופסאות לתכשיטים

קופסאות לתכשיטים

תכשיטים הם פריטים בעלי ערך רב (רגשי וכספי) שמלווים אותנו בכל הרגעים המשמעותיים ביותר. כאשר אנחנו מבקשים לומר לאדם קרוב כמה הוא יקר לנו, אנחנו עושים זאת באמצעות תכשיטים. ענף התכשיטים הוא עולם מרתק של יצירתיות, עדינות ויופי כאשר כל פריט מהווה עולם ומלואו. התכונות המיוחדות של התכשיטים באות לידי ביטוי גם בצורת האריזה וההגשה. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בעבורכם ובעבור התכשיטים שלכם.

כחברה מובילה בתחום האריזות אנו גאים להציע קופסאות לתכשיטים בהן כל פריט הופך מרשים, מרגש ומיוחד יותר. כל אריזות התכשיטים עשויות חומרי גלם איכותיים כך שניתן יהיה להמשיך לאחסן את התכשיט בקופסת האריזה גם בעתיד.

מהן קופסאות תכשיטים איכותיות?

על קופסאות לתכשיטים שמכילות פריט כה יוקרתי להיות מסוגלות להגן עליו מפני נזקי האקלים ותנודות קלות. ההמלצה היא על אחסון תכשיטים בתוך קופסאות קשיחות שמאריכות את חיי המדף של התכשיט ואת התקופה בה הלקוחות שלכם יוכלו להשתמש בפריט וליהנות ממנו. את הקופסה שמתאימה לכם תבחרו מתוך מגוון דגמים בצבעים שונים וכמה מידות. כל המוצרים מיוצרים מחומרי מובחרים ומוצעים לכם במחירים שווים לכל כיס.

מדוע חשוב להשקיע גם בקופסה?

בתוך הקופסה מסתתר תכשיט יוקרתי ומיוחד אך במבט ראשון יקיריכם / הלקוחות שלכם מבחינים בעיקר בקופסה בה בחרתם לארוז את הפריט. על כן, תתבקשו להקפיד לבחור קופסאות תכשיטים שהולמות את סגנון העיצוב, השווי של הפריט, קהל היעד והמאורע. הקופסאות היפהפיות ישמשו גם בהמשך מארז מגן לפריט. העיצוב של הקופסה הופך אותה לחלק בלתי נפרד מהמתנה. ההשקעה שלכם באריזה החיצונית של התכשיט תעלה חיוך על פניהם של אלו שאתם אוהבים. מגיע לכם ולתכשיטים שלכם את הטוב ביותר.

מה חשוב לבדוק ולשאול כשבוחרים קופסאות לתכשיטים?

בחירה חכמה תהיה פתרונות אריזה איכותיים ועמידים שמסוגלים להגן על התכשיט ולשמור עליו. קופסאות לתכשיטים הן לרוב קופסאות קטנות שתואמות את המידות של הפריט. קיימות קופסאות שמיועדות לשרשראות, קופסאות לצמידים וקופסאות לטבעות. חשוב לוודא שהקופסא שבחרתם נסגרת היטב כך שלא ייווצר מצב בו המכסה נפתח והתכשיט אובד.

אריזת קופסא לתכשיטים

צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טואול - בניית אתרים