לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. למה חשוב לבחור מוצרי אריזה איכותיים

למה חשוב לבחור מוצרי אריזה איכותיים?

כבר כילדים כולנו לומדים שלא להסתכל על הקנקן אלא על מה שיש בתוכו. אך עם מוצרי אריזה איכותיים, מקוריים ומרשימים שמעשירים כל מוצר, אי אפשר שלא להסתכל בקנקן. כיום כאשר השוק הפך כה תחרותי, כל בעלי העסקים כבר יודעים כמה חשובה ההשקעה בפרטים הקטנים עם דגש על המראה החיצוני של המוצר והאריזה. מוצרים שארוזים בצורה מרשימה מתומחרים גבוה ונמכרים טוב יותר.

איזו אריזה מתאימה למוצר שלי?

תחום האריזות הוא מקצוע לכל דבר כך שכדאי לכם לפנות אל איש מקצוע להתייעץ עמו. אתם תופתעו לגלות מגוון אפשרויות לאריזה מיוחדת של המוצר שלכם. מוצרי אריזה יוכלו לרענן את המוצר שלכם, להפוך אותו מיוחד יותר ולהתאים אותו לקהל יעד חדש. בעזרת אריזה מודרנית ומקורית מוצר וותיק שלכם יכול לקבל פנים חדשות.

איך בוחרים נכון אריזה?

אנחנו מבקשים אריזה למוצר על מנת להגן עליו ובכדי להגיש אותו ללקוח בצורה הטובה ביותר. האריזה הנכונה היא כזו שהולמת את המוצר, את קהל היעד, את המטרה לשמה הוא נרכש, את המאפיינים של הפריט ואת התקציב. כך למשל, ניתן למצוא מוצרי אריזה למתנות לעובדים, מוצרי אריזה עם קריצה רומנטית לאוהבים, אריזות שמתאימות לפריטי אופנה וכן הלאה. תדעו שבחרתם נכון כאשר המארז מגן על המוצר ומשדרג אותו. בעזרת האריזה הנכונה מתנה פשוטה ולא יקרה הופכת מיוחדת ומרשימה.

בשנים האחרונות ענף האריזות נהנה מתנופת פיתוח. מוצרי האריזה המודרניים הם הרבה יותר מנייר צבעוני לעטיפת מתנות או קרטון בצבע אחיד לשילוח פריטים שבירים. אריזות מודרניות מותאמות באופן אישי למוצר ולמאפיינים של המאורע. בקלי קלות תצליחו למצוא אריזה שתהפוך בקבוק יין למתנת חג חגיגית.

מה חשוב לדעת?

על האריזה להיות מסוגלת להגן על המוצר ולוודא שהוא יגיע ליעדו בשלמותו. על כן, חשוב לבחור אריזות קשיחות בעבור פריטים שבירים ואריזות שקופות כאשר נרצה לחלק לכלל העובדים מתנה זהה ולהעביר מסר של אחידות. יש למוצרי אריזה את היכולת להעניק לכל פריט מראה יוקרתי וחגיגי יותר. אל תמהרו להתפשר על אריזה סטנדרטית ופשוטה. כיום, הקנקן חשוב לא פחות ממה שיש בתוכו.

מוצרי אריזה בעיצוב חצי ירח

צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים