לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. אריזות לפרלינים

אריזות לפרלינים

פרלינים הם תכשיטים נפלאים עשויים שוקולד משובח. אנו נרצה לארוז נכון את הפרלינים ולהגיש אותם בצורה יוקרתית ומרשימה. פרלין הוא הרבה יותר מעוד ממתק רגיל ובהתאם לכך נארוז אותו באריזה מיוחדת במינה. אריזות לפרלינים מיועדות לבעלי עסקים בתחום השוקולד ולאלו שמבקשים לארוז פרלינים ממותגים (פרלין עם לוגו) בכדי לחלק אותם לעובדים, ללקוחות ולספקים.

מה חשוב לדעת על אריזות לפרלינים?

אריזה נכונה של פרלינים מצליחה לשמור עליהם ולוודא שיגיעו אל יעדם שלמים ומרשימים. על האריזה להבטיח שהפרלינים יגיעו אל הנמענים שלכם ויצאו מהקופסה באותה הצורה בה נכנסו אליה. פרט להגנה על הממתקים הנפלאים יש לאריזה גם תפקידים נוספים. נדרשת הצגה מהודרת, מרשימה, מפתה ומעוררת תיאבון. עלינו לזכור שפרלינים הם מוצר מזון לכל דבר ולארוז אותם בהתאם. על האריזה להיות נקייה ומזמינה.

אריזות לפרלינים מעוצבות בסגנון זהה לאריזות של תכשיטים. אלו הן אריזות שנועדו לעטוף פריטים קטנים, להעצים אותם, להפתיע ולרגש. אנחנו כבר רגילים לשמוע קריאות התפעלות והתרגשות כאשר הלקוחות מבחינים לראשונה באריזות הפרלינים ופותחים אותן.

איזו אריזה כדאי לבחור?

חלוקה פנימית למספר תאי אריזה קטנים חיונית להפרדה בין הפרלינים. עלינו להקפיד לארוז כל פרלין בנפרד בתא משלו. ההפרדה חיונית למניעת הידבקות  בין ממתקי השוקולד. בחירה פופולרית בתחום תהיה מארז בצורת ריבוע או לב עם מכסה שקוף וחלוקה פנימית של תא האחסון הראשי לכמה תאים קטנים. כל אריזות הפרלינים שלנו נקיות ואסתטיות במיוחד. חשוב לזכור שהאריזה עתידה להכיל מוצרי מזון.

אהבה ממבט ראשון

יש לנו רק הזדמנות אחת לכבוש, להקסים ולרגש את הלקוחות שלנו כבר במבט הראשון. עם האריזה הנכונה נוכל להבטיח שמארז הפרלינים שלכם יהפוך למתנה מרשימה ומיוחדת, מתנה שנכנסת ללב. כבעלי עסקים שפועלים בשוק הישראלי התחרותי עלינו לדעת להשקיע בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. עשו לכם כלל להשקיע גם במוצר וגם באריזה שלו. ממש כפי שהשף במסעדה משקיע בעיצוב של המנה, כך אתם תשקיעו בבחירת אריזת הפרלינים הכי יפה שיש. כשהמארז שלכם נראה נהדר גם אתם נראים הרבה יותר טוב. 

אריזה בצורת לב לפרלינים

צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים