לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. בחירת אריזה מתאימה למשלוחים

בחירת אריזה מתאימה למשלוחים: התאמה, נוחות ועלויות

כיום כאשר חלק ניכר מהמוצרים שאנחנו רוכשים מגיעים אלינו עם שליח, כולנו כבר יודעים אלו אריזות למשלוחים טובות יותר ואלו טובות פחות. תצליחו לבחור נכון באריזה המתאימה ביותר למוצר והנוחה ביותר ללקוח כאשר תנסו לחשוב באיזו אריזה אתם הייתם רוצים לקבל את הפריט וכיצד סוג האריזה משפיע על הפריט.

אריזות למשלוחים נבחרות על פי שיקולים של התאמה, נוחות ועלויות. על האריזה לעטוף את המוצר ולהגן עליו כך שיגיע אל הלקוח תקין, מוכן לשימוש ושלם. עלינו לוודא שמוצרים שבירים לא ישברו בדרך ופריטי נייר לא יתקמטו. השלב הבא מתייחס לנוחות של הלקוח, שלכם כבית עסק ושל חברת השליחויות. על אריזות למשלוחים להיות קומפקטיות ויעילות. לא נרצה לבחור אריזה גדולה ומסורבלת כאשר אין בכך צורך. שיקולי תקציב נכנסים גם כן אל המשוואה. העלויות של האריזות מהוות חלק בלתי נפרד מתמחור המוצר. בסופו של דבר הלקוח שלכם לא ירצה לשלם בעבור אריזה יקרה שאינה משרתת אותו ואינה נחוצה.

איך כדאי לארוז משלוח?

על מנת לבחור נכון נבדיל תחילה בין משלוחים שארוזים באריזות חד פעמיות שמושלכות אל הפח כמעט מיד לבין משלוחים שארוזים באריזה מיוחדת שמהווה חלק מהמסר וחלק בלתי נפרד מהמתנה. כבעלי עסק שמאפשר רכישות מקוונות כדאי לכם להכיר כמה סוגים של אריזות ולהחזיק במלאי אריזות פשוטות וזולות לצד אריזות יוקרתיות ומרשימות. על האריזה להתאים למוצר ולתדמית שלו. כך למשל, בעל חנות בגדים לא יוכל לארוז בצורה זהה פריט שנמכר בחמישים שקלים ופריט שנמכר באלף שקלים.


כאשר אורזים מוצר למשלוח כדאי להקפיד לעטוף אותו בנייר משי או יריעת ניילון רכה. חשוב לחצוץ בין הפריט לבין האריזה ולספק לו כך שכבת הגנה נוספת. על האריזה בה בחרתם להתאים לגודל של הפריט ולמשקלו. הגודל של האריזה צריך להיות זהה ככל האפשר לגודל של המוצר. אריזה גדולה מידי או קטנה מידי פחות טובה למוצר. אם מדובר בפריט כבד חשוב לבחור נכון באריזה שתוכל לשאת אותו. אל תשכחו לסגור היטב את האריזה, להוסיף עוד שכבת נייר דבק ולהדביק במקום בולט את המדבקה עם הלוגו העסקי.צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים