לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. *שונות
  3. *מידע נוסף
  4. אריזות לקונדיטוריה

אריזות לקונדיטוריה

אריזות לקופסא הן דבר חשוב כיוון שקונדיטוריה מוצלחת היא כזו שמסוגלת לספק עוגות ומאפים בטעמים מופלאים יחד עם פתרונות אריזה נכונים.

על הקונדיטוריה להיות ערוכה לספק לכלל הלקוחות אריזות לעוגות ומאפים.

על האריזות להבטיח הגעה של המאפים והעוגות אל יעדם הסופי ללא פגע תוך אופציה של נשיאה נוחה.

בבואנו לבחור אריזות לקונדיטוריה נזכור להתייחס גם למחירים ולבחור בפתרונות האריזה שתואמים את התקציב, העלות של המוצר והתדמית העסקית.

על העלות של האריזה להתאים למחיר של המוצר. 


איך אורזים נכון עוגות?

סוגים שונים של מאפים ועוגות דורשים מגוון פתרונות אריזה. עלינו להבדיל בין אריזות לקונדיטוריה שמיועדות לשילוח של עוגות לבין אריזה שתאפשר ללקוח לאכול את המאפה במקום (טייק אווי). אריזה נכונה של עוגות היא כזו שמבטיחה את הגעתן ליעדן שלמות וטעימות. הקונדיטוריה מתבקשת לספק אריזות קשיחות לעוגות עם עדיפות לאריזות שקופות. כאשר האריזה שקופה כל הלקוחות בחנות מבחינים בעוגה, בלוטות הטעם שלהם מתחילות לעבוד וישנה סבירות גבוהה שאתם תמכרו ממש עכשיו עוד מספר עוגות זהות. 

אחסון יעיל של אריזות לקונדיטוריה

פתרונות אריזה חכמים עם דגש על אריזות לקונדיטוריה הם כאלו שמבטיחים שימוש נוח ללקוח ולצוות החנות. נדרשת אופציה לאחסון קל ומהיר של כל האריזות. על מוצרי האריזה להיות נגישים לשימוש מידי ובו זמנית גם לא לגזול שטח אחסון משמעותי. כבעלי עסק תרצו לדעת שאתם מכירים את כל פתרונות האריזה הקיימים ובוחרים בעבורכם ובעבור הלקוחות שלכם את הטוב ביותר. פנייה אל חברת אריזות מקצועית מבטיחה שתמצאו בקלות את מוצרי האריזה שמתאימים לכם. 


מה הלקוחות שלכם מעדיפים?

אם הקונדיטוריה שלכם מאפשרת גם לקיחת מאפים בשירות עצמי וגם קופסא לעוגה בעזרת איש צוות – תשמחו לגלות שזהו המצב המועדף על רוב הצרכנים הישראלים. אנחנו כישראלים מעדיפים למצוא בקונדיטוריה שקיות נייר או מארזי קרטון זמינים. נרצה להיות מסוגלים לשלוף בעצמנו את המארז ולהניח בו בעצמנו את המאפים. השירות העצמי מאפשר לנו לבחור בדיוק את המאפים שאנחנו אוהבים. עוגות נשמח שאיש צוות מנוסה יארוז בעבורנו בקופסה מהודרת שמבטיחה נשיאה נוחה והגעה של העוגה בשלמותה אל שולחן האירוח.צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים