לקוחות יקרים , חול המועד פסח הסניפים יהיו סגורים (22.4-29.4). חוזרים לפעילות בתאריך 30.4 יום שלישי.

ללקוחות בעלי קופון הנחה- אין כפל הנחות

  1. *דף הבית
  2. אריזות לעוגות

אריזות לעוגות

עוגות שהכנתם בעצמכם, הזמנתם או רכשתם בקונדיטוריה עושות לעתים דרך ארוכה עד שהן מגיעות אל היעד הסופי. תנודות במהלך נסיעה או נשיאה של עוגה עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך. העוגה תישאר טעימה אך המעטפת החיצונית שלה תיפגע. אחרי שהשקעתם לא מעט בעיצוב של העוגה – אל תרשו לעצמכם להתפשר על פחות מהאריזה הטובה ביותר. אריזות לעוגות נמכרות היום במתכונת של קופסה קשיחה חצי שקופה כך שכולם יוכלו לראות את העוגה בעודה שמורה ומוגנת.


איך אורזים נכון עוגות?

על אריזות לעוגות להתאים בראש ובראשונה לסוג העוגה ולגודלה. קיימות אריזות שמתאימות לעוגות בחושות, עוגות שמרים בתבנית אינגליש קייק וגם אריזות לעוגות קרם מפוארות ומושקעות. האריזה הנכונה תאפשר הכנסה נוחה ומהירה של העוגה אל הקופסה ללא חשש לפגיעה במעטפת החיצונית. יש לוודא שנותר רווח בין דפנות הקופסה לבין העוגה. אם לא נותר רווח והעוגה צמודה אל דפנות הקופסא – כדאי להחליף את הקופסא לעוגה באחת גדולה יותר.  


אריזות לעוגות עם חלון שקוף

עוגה טובה מצליחה לעורר את בלוטות הטעם שלנו עוד לפני שטעמנו אותה. אריזות שקופות מעוררות תיאבון וציפיות עוד בשלב בו העוגה עדיין ארוזה. עוגות מעוצבות כדאי לארוז באריזות קשיחות שקופות כך שכולם יוכלו ליהנות מהעיצוב ואתם תקבלו מחמאות רבות. שימוש באריזה עם חלון שקוף מומלץ גם במקרים בהם התבקשתם לספק מספר עוגות. החלון השקוף מבטיח שלא יהיו טעויות וכל עוגה תגיע אל יעדה. 


איך מוודאים שהעוגה לא תזוז ממקומה?

אריזות של עוגות מיוצרות במיוחד בעבור עוגות קרם עדינות כך שהן כוללות פטנטים שמונעים את תזוזת העוגה בתוך הקופסה. גם כאשר אתם נדרשים לשנע את העוגה בנסיעה עם תנודות – האריזה האיכותית תספק לעוגה העדינה הגנה מרבית. שימו לב שקיימות ארוזות בכמה מידות ועיצובים. אפשר למצוא אריזות שמתאימות לקינוחים או עוגות אישיות כך שכל פריט מאוחסן בנפרד בתא משלו. הקפידו לבחור נכון באריזה מתאימה, לעשות בה שימוש נכון ולסגור היטב את הקופסה. אל תשכחו לציין בפני השליח שמדובר בעוגה ולבקש אותו להרחיק את העוגה ממקורות חום.


אריזות לעוגות מעוצבות ויעילות

כשבוחרים אריזה לעוגה צריך לחשוב גם על הפרטים הקטנים.

קודם כל, האם האריזה מספיק יציבה בכדי להכיל בתוכה את העוגה ושהשליח יגיע עם העוגה ללקוח בבטחה.

פרט נוסף שצריך לשים לב אליו זה נראות האריזה. אריזה צריכה להיות יפה ומושכת את העין כמו העוגה עצמה. יש אריזות לעוגות עם כיסוי שקוף ככה שהעיצוב המיוחד של העוגה הוא זה שנותן גם את העיצוב לאריזה.

חברת עדן אריזות כאן כדי להקל עליכם ומציעה לכם אריזות לעוגות בעיצוב יפה, חזקות ויעילות לקופסת עוגה מדהימה לחצו צרו איתנו קשר
03-9200445
03-5185508
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים